Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Як Уряд фінансує ворога за кошти Держбюджету

[08:15 10 июля 2017 года ] [ Бизнес Цензор, 8 июля 2017 ]

Гройсману потрібні голоси “Опоблоку” та інших уламків Партії регіонів разом з іншими про-російськи налаштованими депутатами у Верховній Раді.

В той час як бізнес сумлінно та героїчно платить податки для забезпечення доходів Державного бюджету України, є перелік обраних осіб, яким Уряд Гройсмана повертає раніше сплачені податки. Одразу хочу звернути увагу, що мова іде не про відшкодування ПДВ, а про повернення авансових внесків з податку на прибуток підприємств. Обрані — це переважно суб'єкти, які знаходяться на неконтрольованих територіях; суб'єкти, яких контролює російській бізнес; суб'єкти, пов'язані з оточенням Януковича та його “спонсора” пана Ахметова. Яка ж мотивація покладена в основу формування цього переліку? Все просто: Гройсману потрібні голоси “Опоблоку” та інших уламків Партії регіонів разом з іншими про-російськи налаштованими депутатами у Верховній Раді.

У відповідь на мій запит Державним казначейством України була надана інформація по всіх суб'єктах, які з початку року отримали повернення податку на прибуток, яким ними було сплачено в попередні періоди.

Серед них: ПрАТ “Харцизький трубний завод”, якому було повернуто 137 млн. грн., ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”, який отримав назад більше 161 млн. грн, ПАТ “Ясинівський коксохімічний завод” (Макіївка) — 20,7 млн. грн., ПрАТ “Індустріальні та дистрибуційні системи” — 34 млн. грн., ПАТ “УКРСОЦБАНК” — більше 79 млн. грн. (обидві останні компанії входять до групи російських компаній “Альфа-груп”) та інші. Загальний обсяг повернення податків становить близько 2 млрд. грн.

Зухвалість та безпорадність уряду приголомшує, особливо в контексті останньої заяви Міністра фінансів, що загальну сума податку на прибуток, що він збирається повернути становить 18 млрд. грн. Варто зазначити, що розпис Державного бюджету на 2017 рік не передбачає жодних ресурсів на повернення податку на прибуток суб'єктам господарювання. Отже, вже здійснене Урядом повернення 2 млрд. грн. є необачним та небезпечним рішенням, яке ставить під загрозу виконання головного фінансового плану країни — Державного бюджету на 2017 рік. Особливу пікантність ситуації додає суб'єктність бенефіціарів таких дій Уряду, а самі ці дії можуть мати ознаки корупції.

Відповідне повідомлення про кримінальне правопорушення вже подано до ГПУ, чекаємо реакції від Генерального прокурора.

Під час війни не можна коштом Державного бюджету фінансувати компанії агресора, колаборантів та суб'єктів, розташованих на неконтрольованих територіях.

Иван ВИННИК, народный депутат Украины (фракция “Блок Петра Порошенко”)

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Google BuzzДобавить в LinkedinДобавить в Vkontakte 0
[2017-07-10 10:21:03] [ Аноним с адреса 148.251.43.* ]

В результате второго майдана к власти в Украине дорвались агенты Кремля. И теперь они за счет бюджета финансируют ворога.

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки


metaltop.ru Rambler's Top100 miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.